ВКПС

Об авторе Игорь Калинин

Капитан яхты "Антарес".
Запись опубликована в рубрике Документы с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

1 комментарий на «ВКПС»

 1. Игорь Калинин говорит:

  Конференція ВКПСУ

  На засіданні президії ВКПСУ від 07.03.2017 року прийнято рішення скликати та провести конференцію ВКПСУ 08.04.2017 року за адресою: м. Київ, Дніпровська набережна, 12-А, Київський Міський Крейсерський Яхт-Клуб (початок реєстрації – 11:00, початок роботи – 12:00), а також доручити командорам флотів ВКПСУ повідомити членів ВКПСУ відповідних флотів про скликання і проведення конференції ВКПСУ.
  Головним питанням порядку денного буде внесення змін до статуту ВКПСУ, оскільки Державна фіскальна служба України вказала на деякі статті статуту ВКПСУ, які мають бути приведені до чинного законодавства найближчим часом. Відповідно, для внесення змін у статут ВКПСУ має бути скликана конференція ВКПСУ. Дане питання є терміновим та необхідним для нормального функціонування Союзу.
  Для участі в роботі конференції, у разі неможливості бути присутніми усім членам Флоту, необхідно призначити делегата від Флоту та надати йому право представляти інших членів Флоту ВКПСУ з відповідною кількістю голосів згідно протоколу загальних зборів.
  Виконавчий секретар ВКПСУ
  Антон Соломко
  Середа, 29 марта 2017, 18:03

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.