Об авторе Игорь Калинин

Капитан яхты "Антарес".
Запись опубликована в рубрике Uncategorized. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

2 комментария на «»

 1. Игорь Калинин говорит:

  Положення про сплату членських внесків 2018 п.11 та Припис ВФУ Правил вітрильницьких перегонів ПВП 2017-20 до пр. 75.2 «Допуск до перегонів» обумовлює участь у всіх змаганнях з вітрильного спорту тільки членів ВФУ або територіального дитячо-юнацького товариства.

  Тільки – но:
  1) Це правило заборонено змінювати іншим пр.86.1 (а) ПВП.
  2) Кодекс WS 19 про право на допуск не має прямої заборони до участі у змаганнях міжнародного рівня та передбачає будь-яку опосередковану приналежність до Світового Вітрильництва (підкорятися правилам, бути прямим чи колективним членом, клубом, членом, просто включеним до заявки від країни).
  3) У Стандартному Регламенті перегонів ORC 2019 не застосовується жоден національний припис.(п.2.3.)
  4) Відповідно до рекомендацій WS національним федераціям до національних документів «статут має необхідність відповідати законам вашої країни» , тобто «Про громадські об’єднання», «Про фізичну культуру і спорт».
  5) Ст.5 ЗУ про ГО говорить, що «належність чи неналежність до громадського об’єднання не може бути підставою для обмеження прав і свобод особи…».
  6) Ст. 40 ЗУ «Про фізичну культуру та спорт» обумовлює вариант керування міжнародними правилами, обов’язково затвердженими Міністерством спорту для застосування при проведенні внутрішньоукраїнських змагань.
  Затвердження міжнародних ПВП Міністерством поширює їх діяльність та обов’язкове застосування на території України для усіх фізичних осіб, що займаються вітрильним спортом, юридичних осіб, організуючих проведення змагань незалежно від членства фізичних осіб в ГО «ВФУ». Членство громадських організацій із статусом юридичної особи в організаційній структурі всеукраїнської ГО «ВФУ» не передбачено законодавством. ГО «ВФУ» не має права на монополізацію організації і проведення спортивних змагань по цьому виду спорту, окрім змагань, що мають ранг всеукраїнських. При цьому, до участі в змаганнях, при дотриманні вимог ПВП і регламенту повинні допускатися усі спортсмени у відповідність з вимогами статті 5 ЗУ «Про громадські організації».
  7) Єдина спортивна класифікація України (ЄСК) визначає порядок, умови та вимоги, необхідні для присвоєння спортсменам і тренерам (тренерам-викладачам) спортивних звань та спортивних розрядів з видів спорту, визнаних в Україні.
  8) До того, відповідно до ЗУ про ГО: стаття 8.1. «Членами (учасниками) громадської організації, крім молодіжної та дитячої, можуть бути особи, які досягли 14 років. Вік членів молодіжної, дитячої організації визначається її статутом у межах, встановлених законом». Така дитячо-юнацьке товарицтво у ВФУ не створено.

 2. Игорь Калинин говорит:

  23-24 лютого до Дніпра завітали представники ВФУ. Головний вимірювач Васілій Кірієнко і член штабу ORC Петро Литвин ознайомили майбутніх учасників Чемпіонату України з особливостями системи вимірювання ORC, по якій будуть проводитися змагання у м.Дніпро у липні місяці.
  Коротко. За п’ять років сертифікатів отримали 158 яхт. Щорічно флот складає біля 55 дійсних сертифікатів (десь 50% не поновлюють, 50% отримують вперше). Наробляється досвід до спрощення отримання файлу корпусу для самобудів (на підставі фото). Вперше перекладено більшість керівних документів:Правила, Регламенти, підрахунки. На увазі досконалий розподіл спортботів на дивізіони (группи) відповідно до Регламенту змагань. Подовження раніше виданих сертифікатів підлягає аудиту. Виголошено про ціни на послуги роботи вимірювача. Детально було показано як самостійно опанувати сайт ORC.

  У мене була можливість коротко поспілкуватися з віце-президентом федерації, Командором ВКПСУ Сергієм Поліщуком. Ось деякі мої запитання та відповіді на них (очікую зауваження на неточність):
  1. 03.02.2019 состоялось заседание Президиума ВФУ. В протоколе было опубликован утверждённый численный состав членов восьми «відокремлених підрозділів». Вопрос: а где остальные области Киевская, Харьковская, Херсонская и Донецкая.
  Ответ: Там тоже созданы «відокремлені підрозділи». Кроме Херсонской области. Вопрос по Донецкой федерации будет решаться на будущей Конференции в июне.
  2. Почему из ВФУ не вернулись в областные федерации 50% сданных членских взносов?
  Ответ: из-за организационных трудностей. Проблемы будут решены.
  3. В середине 2017 года в одном из департаментов Мининфраструктуры состоялось совещание по вопросам шлюзования яхт. На нём ВФУ было предложено совместно с Министерством спорта определиться со статусом «спортивное судно» и снова предоставить свои предложения.
  Ответ: Всё было сделано. Никакой ответной реакции. Приходится снова ждать Закона о внутреннем водном транспорте (прим. : не принимается Верховной Радой с 2014 года). В Донецкой области яхты проходят техосмотр в инспекции.
  4. Комментарии к письму министра Жданова о необязательном членстве в федерациях для участия в соревнованиях.
  Ответ: можете тоже обращаться в суд.
  5. Будет ли возобновлён сайт ВКПСУ?
  Ответ: есть проблемы с «доменом». Должен возобновиться.
  6. Можно ли установить в Украине единое место проведения Чемпионата Украины среди крейсерських яхт? Например, г.Энергодар?
  Ответ: всё зависит от инициативы федераций. Вот Днепропетровская обратилась с предложением о проведении. Для признания статуса национального в Чемпионате достаточно участия трёх областей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.