Повернення Чемпіона.

Завоювавши усі титули в класі «470», наш олімпійський чемпіон Ігор Матвієнко 13 березня провів брифінг для місцевих мас-медіа. Маючи професійний тридцятирічний досвід у вітрильництві, він презентував сучасну клубну модель розвитку яхтінгу у нашому регіоні. Власне, ця модель має звісну ідеальну вертикаль від дитячого, дорослого до корпоративного яхтингу, та нагадує комерційний проект  KRYC (КиївРейсінгЯхтКлуб) Родіона Луки. Йдеться до думки, що кожен бажаючий може прийти до такого клубу, куди може привести свою дитину, свою сім*ю, самому отримати допомогу від фахівців та прийняти участь у вітрильній регаті. Безумовно – не безкоштовно. Наприклад, вважається, що оренда на перегони у дві тис. грн. на день буде адекватною.  Для здійснення цієї програми почався пошук коштів та місця базування. Найбільш відповідними для регат вихідного дня вважаються яхти-монотипи «Platu -25» з екіпажем 4-5 чол., вартість якої починається з 15 тис. евро. У Київі таких яхт 14 (всі розписані за чергою) та в Одесі вже закуплено 5. Для започаткування проекту планується в цьому сезоні проведення малих корпоративних регат від  Верхньодніпровська до Запоріжжя із залученням дійсного крейсерського флоту. Зрештою це внесе нову хвилю у наше яхтове життя. Сподіваємось на щирість та бажаємо нашому відомому земляку успіхів та підтримки! Вельми, дуже важливо, яка людина починає справу.

Тел.адміністратора проекту:  +38 093 654 10 96. E-mail: imsailinginfo@gmail.com

Об авторе Игорь Калинин

Капитан яхты "Антарес".
Запись опубликована в рубрике Uncategorized. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Один комментарий на «Повернення Чемпіона.»

 1. Игорь Калинин говорит:

  NSK-Yachts → Аренда яхт в Украине → Дополнительный сервис → Организация регат
  Организация регат в Одессе

  Откройте для себя мир яхтинга!
  Предлагаем вам организацию парусных регат в Одессе.
  Парусная регата — это отличная идея как для активного, так и для корпоративного отдыха.
  Гонки на парусных яхтах — это потрясающее впечатления, эмоции и незабываемый опыт! Отличная возможность формирования корпоративной культуры, развития отношений с бизнес партерами, укрепление деловых контактов и возможность в не формальной обстановке обговорить важные темы.
  Парусная регата — это отличное командобразующее мероприятие.
  Тут есть все элементы популярного термина «team building»: для победы участники должны показать слаженность в командной работе, мгновенную реакцию, быстрое принятие решений, распределение обязанностей и способность концентрироваться на поставленной цели.
  Выбрать яхты для регаты вы можете из нашего каталога яхт аренды в Одессе.
  Для расчета стоимости регаты, свяжитесь с нами любым удобным для вас способом.
  Тел.: +38 (048) 783-70-46
  Моб.: +38 (094) 928-34-46

  Электронная почта: nsk@nsk-yachts.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *