Звернення Юрія Сухоноса (ВФХО)

foto-r-luki

Шановні яхтсмени!
Пропонуємо звернути увагу на наступну інформацію та сформувати свою думку.
Звернення Президента вітрильної федерації Харківської області Юрія Сухоноса на facebook:

Зганьбив себе!
Зганьбив Вітрильну федерацію України!
Зганьбив Україну!
Вітрильна федерація Харківської області вимагає пояснень по факту участі Президента Вітрильної федерації України Родіона Луки у змаганнях на території Російської федерації за російський екіпаж та під прапором Росії.

Заслужений тренер України, Заслужений робітник фізичної культури й спорту України, Національний суддя федерації парусного спорту України, Почесний президент федерації парусного спорту України Сергій Аркадійович Машовець підтримує відкритий лист Вітрильної федерації Харьковської області щодо вчинку Родіона Луки.

Письмо ВФХО к ВФУ

Итоги Чемпионата России 2016 в классе эМ-Ка

Письмо Сергея Машовца:

1 2

Реакция Министерства Молодежи и спорта:
nakaz

Об авторе Игорь Калинин

Капитан яхты "Антарес".
Запись опубликована в рубрике 2016 с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

3 комментария на «Звернення Юрія Сухоноса (ВФХО)»

 1. Игорь Калинин говорит:

  Як і слід було очікувати, Презідія Федерації України у складі п,яти киян та двох іноземців нарешті сформувала відповідь на саму себе відповідно до звернення Харьківської обласної федерації. (№07-16 від 14 жовтня 2016 року http://sfu.com.ua/2/protocols.html#Prezidia). З нього випливає, що Президент ВФУ Родіон Лука не зраджував Україні , а був її гідним представником, беручі приватну участь у Чемпіонаті Росії. Виявляється, що не має ніякої заборони про відвідування Росії, не дивлячись на застереження влади (про що має знати член презідії пан Дмитро Шимків з адміністрації Президента). А протоколи змагань, де було вказано «RUS 70» були «помилковими» і наразі виправлені на «UKR 70». На жаль вже неможливо виправити фото, на якій Родіон у формі з російською символікою. Якось не логічно доводиться, що сам заперечував за участь колишніх українських спортсменів за Росію та сам бере участь. На яких мотивах? Президія ухвалила Родіону Луці надати персональну відповідь до спільноти у відкритому листі. Може це буде прохання про відставку?

 2. Игорь Калинин говорит:

  «Моя вiдповiдь щодо відкритого листа з боку ВФХО.
  Висловлюючи повагу до ВФХО повідомляю, що я дійсно приймав участь у змаганнях Відкритому Чемпіонаті Росії в класі Ем-кА в складі українського екіпажу та під прапором України. На ці змагання я був запрошений як приватна особа Кириллом Подольським, який до речі, незважаючи на події між країнами, був спонсором українського екіпажу на протязі трьох років і сприяв участі у чемпіонатах світу, де українська команда посіла призові місця.
  Ніхто не буде заперечувати, що більшість російської громадськості є відірваною від джерел об’єктивної інформації. Тому вважаю за свій громадський обов’язок доводити правду до якомога більшої кількості людей щодо ситуації на сході України.
  Стосовно морально етичних норм ВФХО, вважаю неприйнятним та негідним робити публічні заяви в соціальних мережах не базуючись на офіційних документах. На протязі вітрильної кар’єри в моїй спині було багато поранень і наклеп зроблений деякими особами – це лише одне з них.
  В вітчизняному вітрильництві є більш нагальні та першорядні проблеми які потребують певних дій. Закликаю шановних колег сконцентруватися на виконуванні своїх першорядних обов’язків по розвитку та популяризації нашої справи та звітувати про свої успіхи, а не створювати дешевих сенсацій.
  З повагою,
  Родiон Лука.»

  На це реакція федерації Харьківської області:
  «Протоколи, якими розмахує наш президент чиста локшина на вуха. Викладену інформацію на фейсбуці переглянуло більше 10000 людей. Причому близько чотирьох тисяч з Росії. І нікому не треба було пояснювати, чому Луці не можна було їхати на ці змагання. Винятком стали дві особи: одна з ВФХО і одна з Києва. Росіяни підтримали, і сказали, що «зрадників не люблять ніде» — витяг з коментаря. Якби президент нашої федерації, як чесна людина, просто сказав: «Їздив-винен». Це одні обставини. Але він опустився до мерзенного обману. І це зовсім інші обставини. Президент Української вітрильної федерації не може бути приватною особою, виступаючи на змаганнях в країні, яка веде війну з Україною, коли кожен день гинуть молоді хлопці, наші діти і онуки. То що Кирило Подільський як приватна особа допомагав грошима українському екіпажу — честь йому і хвала. Але це не обіляє вчинок Луки.
  Тепер про «миротворчу» діяльність, яку вів Радіон Михайлович у Росії. По-перше, його ніхто не уповноважував, а по друге це знов намагання вішати локшину на вуха. Тоді набагато більший «миротворець» Северьянов Ігор, який є військовослужбовцем ВСУ і в порушення військової честі виступав в країні агресора. Радіон Михайлович усе Міністерство оборони не оббігаєте і відповідно цей кричущий випадок буде доведений до самого міністра оборони.
  Що стосується морально етичних норм, то ви дуже сильно до них не дотягуєте і отримуючи ляпаса дивлячись в очі, вважаєте це ударом в спину.»

  Витяг з коментаря Почесного Президента ВФУ Сергія Машовця відносно гуманного рішення президії до свого керівника:
  «І, нарешті, щодо тлумачення правил. Найкомпетентнішим органом ВФУ щодо тлумачення правил є Комітет з проведення змагань. Чому члени президії, які не є фахівцями з правил змагань, не є суддями, взялися тлумачити правила? Може вони вважають себе найвищими фахівцями у всіх царинах спорту яхтових перегонів, суддівстві, методиці, матчастині, тактиці, педагогиці, метеорології і решті дисциплін, щільно пов’язаних з вітрильництвом?
  Зазвичай президія звернулася б до компетентного органу щодо застосування і тлумачення правил, а відтак приймала б рішення щодо осіб, які припустилися помилки, якщо так.
  До того ж, якщо погодитися з тим, що судно було заявлене від України, то хотілося б знати, який «компетентний» заявник заявив від України неукраїнського стернового, який з екіпажем, що складається із висококваліфікованих майстрів, примудрився посісти дев’яте місце у чужому для нас, але рідному для нього, національному класі. Питання, яке мало б зацікавити президію Національної федерації.»

  Звертаючись до вітрильної спільноти Вітрильна федерація Харьківської області пропонує невідкладно змінити керівництво вітрильної федерації України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *