Дніпровські яхтсмени відправляться у двотижневу регату

Дніпропетровщина дасть старт масштабній регаті. Майже 40 відчайдухів на десяти яхтах допливуть від Дніпра до Одеси та назад. Дорогою зупинятимуться у місцях козацької слави. Двотижневу регату присвятять сучасним захисникам України. Про це повідомила радник голови ОДА Ольга Горб.

Традиції проводити влітку регату, яка проходить шляхами запорізьких козаків, вже не один рік. Проте з початком війни на Сході України щорічний звичай перервався. Відновити його вирішили цьогоріч.

«За підтримкою в проведені регати до Дніпропетровської ОДА звернулися члени Дніпропетровського крейсерського клубу, у числі котрих був і Сергій Бойко – яхтсмен, волонтер та учасник фестивалю пісень, народжених в АТО. Ми підтримали задум та допомагаємо його реалізувати. Регату, яка пройде шляхами захисників України минулих століть, присвятимо сучасним захисникам – героям АТО», — зазначила Ольга Горб.

Регата стартує 15 липня об 11:00 від причалу міського крейсерського яхт-клубу, наб.Победи, 1а (під Мерефо-Херсонським залізничним мостом).
Запрошуємо усіх бажаючих проводити в подорож наших яхтсменів. В дорогу відправиться «Надія», «Танго», «Бриз», «Бригантина» — загалом десять яхт. Мандрівники будуть зупинятися в знакових для українського козацтва місцях. З Дніпра вони відправляться до Запоріжжя, звідти – до Нікополя, с. Каменка, Каховки, Херсона, с. Кізимис та Одеси. Подорож планують завершити у місті Дніпро 31 липня.

Цьогорічна подорож – репетиція перед запланованою на 2017-й регатою, кажуть організатори. Наступного року планують збільшити масштаб: запросити декілька десятків яхт та влаштувати в місцях зупинок культурні та спортивні свята.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

пр.Поля,1, м. Дніпро, 49004, тел./факс (056)742-70-70,
e-mail: reception@adm.dp.ua, Код ЄДРПОУ 38677683

ПРЕС-РЕЛІЗ Для оперативного розповсюдження

Контакти:
5 липня 2016 року Ольга Алєксєєнко 096 366 68 06

Об авторе Игорь Калинин

Капитан яхты "Антарес".
Запись опубликована в рубрике 2016 с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

2 комментария на «Дніпровські яхтсмени відправляться у двотижневу регату»

  1. Николай говорит:

    Круто

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *